חָדָשׁ!

וידאו מקצועי לכולם

Nero Video 2019

אם אתם מחפשים תוכנה שתאפשר לכם ליצור סרטוני וידאו ומצגות בפשטות, במהירות ובאיכות מקצועית, ב-Nero Video 2019 תמצאו את המענה לכל דרישותיכם.

מבצע השקה

69.95US $
54.95US $
Release Date
26.09.2018
Version
1.12.0.1
File Size
3.12 MB
Download count:
1631
Nero Video 2019
 
 
1000 Templates
 
 
 
 

חדש ב-Nero Video 2019

Nero Video מגיע עם סדרה שלמה של תכונות מיוחדות. כאשר לרשותכם עומדים למעלה מ-1000 אפקטים וערכות נושא לסרטים, לא יהיה דבר שיעצור את היצירתיות שלכם. גלו את היתרונות של Nero Video 2019 כבר היום.

 
 

Nero Video 2019

 • ה-Live Guide ב-Nero KnowHow PLUS מציע תכני עזרה תלויי-הקשר שיסייעו לכם בפרויקטי עריכת הווידאו.

  ה-Live Guide ב-Nero KnowHow PLUS מציע תכני עזרה תלויי-הקשר שיסייעו לכם בפרויקטי עריכת הווידאו.

 • תוכל לבחור מבין למעלה מ-1000 אפקטים כדי להפוך את הרגעים המיוחדים שלכם למשהו מיוחד.

  תוכל לבחור מבין למעלה מ-1000 אפקטים כדי להפוך את הרגעים המיוחדים שלכם למשהו מיוחד.

 • קשטו את סרטוני הווידאו שלכם באמצעות הכלי החדש Nero LifeThemes PRO. בעזרתו תהיו בטוחים שסרטוני הווידאו שלכם מוצגים בדרך המחמיאה ביותר.

  קשטו את סרטוני הווידאו שלכם באמצעות הכלי החדש Nero LifeThemes PRO. בעזרתו תהיו בטוחים שסרטוני הווידאו שלכם מוצגים בדרך המחמיאה ביותר.

 • קבלו השראה ממגוון התבניות החדשות שלנו. סרטון מפחיד, שמח, צבעוני או שחור לבן – ל- Nero Video 2019 יש משהו לכל אחד.

  קבלו השראה ממגוון התבניות החדשות שלנו. סרטון מפחיד, שמח, צבעוני או שחור לבן – ל- Nero Video 2019 יש משהו לכל אחד.

 • השתמשו במצב העריכה המתקדם ולכדו את תשומת לב הצופים בעזרת אינספור אפקטים כגון פוקוס סלקטיבי (tiltshift), מעברים מרתקים, הנפשות ועוד.

  השתמשו במצב העריכה המתקדם ולכדו את תשומת לב הצופים בעזרת אינספור אפקטים כגון פוקוס סלקטיבי (tiltshift), מעברים מרתקים, הנפשות ועוד.

 • הזמן קצר? במצב Express Mode תוכלו לערוך את סרטוני הווידאו שלכם מהר יותר ובצורה יעילה יותר מאי פעם!

  הזמן קצר? במצב Express Mode תוכלו לערוך את סרטוני הווידאו שלכם מהר יותר ובצורה יעילה יותר מאי פעם!

 • פשוט גררו והשליכו את הקבצים שלכם לתוך האזור המיועד ב-Nero Start. הפונקציה השימושית 1-Click Video Story תהפוך את הקבצים שלכם לסרטון מוכן לצפייה בתוך זמן קצר.

  פשוט גררו והשליכו את הקבצים שלכם לתוך האזור המיועד ב-Nero Start. הפונקציה השימושית 1-Click Video Story תהפוך את הקבצים שלכם לסרטון מוכן לצפייה בתוך זמן קצר.

 
 

סקירת תכונות

 
 

לנהל

מתחילים לעבוד: פשוט העבירו סרטוני וידאו וקובצי תמונה מהתקנים ניידים, כוננים חיצוניים, זיכרונות USB, מצלמות וידאו ומצלמות HD או 4K אל המחשב שלכם ואחסנו אותם בצורה מסודרת בספריית המדיה של Nero MediaHome לצורך המשך טיפול. הקבצים מלווים בשפע מידע שימושי כגון תאריך הקלטה, מיקומים, אנשים כלולים ועוד. כאן תוכלו לאחסן וגם לצפות בסרטים ובסדרות הטלוויזיה שלכם במהירות הבזק. כותרות ופוסטרים של סרטים נוצרים באופן אוטומטי. חדש: קבלו גישה אל קבצים מקוונים השמורים ב-OneDrive (Files On Demand – קבצים לפי דרישה) והורידו תמונות, סרטונים ומוזיקה רק כאשר אתם זקוקים להם לצורך פרויקט מסוים. בדרך זו תוכלו לחסוך נפח אחסון ניכר במחשב האישי.

ארגון יעיל יותר עם Nero Video 2019:
 
 

ליצור

תנו לתמונות שלכם לזהור: צרו מצגות וסרטונים מושלמים בעזרת הפונקציה ‎1-Click Video Story. התוצר המוגמר כולל הכל – מוזיקה, אפקטים, פתיחה וסיום – ואפשר לשתף אותו בקלות ובפשטות. לכדו את תשומת לב הצופים שלכם בעזרת אינספור אפקטים כגון פוקוס סלקטיבי (tiltshift), סרט ישן, הילוך אטי, כותרות, מעברים, מסנני שמע הנפשות ורבים אחרים הזמינים במצב העריכה המהיר או המתקדם. בעזרת הפונקציה האוטומטית ‎להסרת גבולות שחורים בלחיצה אחת (‎1-Click bar remover) תוכלו לשפר את איכות התמונות וסרטוני הווידאו שלכם, כך שיוכלו להעניק חוויית צפייה מיטבית על מסך טלוויזיה גדול.

ליצור עם Nero Video 2019:
 
 

תבניות

צרו סרטוני וידאו באיכות מקצועית בקלות ובפשטות: הוסיפו מגע אישי לסרטוני הווידאו שלכם בעזרת יותר מ-1000 תבניות סרט ואפקטים אחרים. התבניות החדשות, שכוללות בין היתר אזור ייעודי להוספת אפקטים, מאפשרות להוסיף מגע אישי לסרטים בנושאים כמו משפחה, מסיבות, ילדים, מסעות, פעולה ועוד. לא עוד פסים שחורים במסכי טלוויזיה רחבים. הודות לתבניות וידאו אנכיות, תוכלו אפילו לייבא תמונות וסרטוני וידאו מהטלפון הסלולרי כדי לערוך אותם בפורמט וידאו אנכי ולהתאים אותם בצורה מושלמת לתוצר הסופי.

גלה תבניות כעת »

תבניות ב-Nero Video 2019
 
 

לייצא ולצרוב

סרטים שעושים צופים מרוצים: גם כאשר מדובר בבחירת הפורמט המתאים, Nero Video 2019 לא מתפשרת. תוכלו לערוך סרטים בשלל פורמטים, החל באיכות 4K, דרך Full HD ועד SD. בפעולה אחת אפשר אפילו לייצא סצנה בודדת מתוך סרט ארוך. העניקו מגע מקצועי לתקליטורי DVD ו-Blu-ray בעזרת מספר רב של תפריטים בכל מיני סגנונות. לבסוף, עם Nero CoverDesigner תוכלו לעצב עטיפת דיסק אישית, ולהפעיל לאחר מכן את דיסק הווידאו המוגמר בנגן DVD או Blu-ray בסלון, כולל תפריטים ובחירת פרקים לצפייה.

לייצא ולצרוב עם Nero Video 2019
 
 

לשדר

הפכו את חדר המגורים לחדר קולנוע: שלל פונקציות סטרימינג הופכות את Nero Video 2019 לבחירה מעולה. רוצים להציג מצגות או סרטוני וידאו במכשיר הטלוויזיה הגדול, להשמיע מוזיקה מספריית המדיה בסמארטפון או לצפות בסרטוני וידאו בטאבלט? הכל אפשרי עם האפליקציה החינמית Nero Streaming Player. אפליקציה חינמית נוספת, WiFi+Transfer, מאפשרת להעביר סרטים ותמונות בצורה אלחוטית מהמכשיר הסלולרי למחשב ה-PC ולהפך, והכל בקלות ובמהירות. שתי האפליקציות זמינות בגרסת iOS ו-Android.

לשדר בסטרימינג עם Nero Video 2019:
 
 

להפעיל

אתם מחליטים מתי שעות צפיית-השיא: בשעות הבקר, בצהריים או בערב: הפעילו קובצי שמע ווידאו במגוון פורמטים בדיוק מתי שמתחשק לכם. עכשיו קל יותר להציג תמונות, מצגות מעוצבות, סרטי וידאו מתקליטורי DVD או סרטים באיכות 4K/Ultra HD. כעת גם תוכלו לנהל בקלות את ספריית הסרטים וסדרות הטלוויזיה שלכם, ולבחור מתוכה בדיוק מה שמתאים לכם בכל שעה של היום, בלי שמישהו אחר יקבע לכם מתי חלה שעת צפיית השיא.

להפעיל מגוון קבצים עם Nero Video 2019
 
 
Nero Video 2019

Nero Video 2019

מבצע השקה

69.95US $
54.95US $
 
 
Shadow
Christmas Bundle

Nero חג המולד חג המולד

החבילה הגדולה Nero חג המולד הוא חזרה!


312.68US $
42.95US $
Nero TuneItUp PRO

Nero TuneItUp PRO

מוצאת ומתקנת בעיות במחשב שמאטות אותך


49.95US $
24.95US $
SecuPerts Driver Updater

Driver Updater

כדי שכל מנהלי ההתקנים שלכם יהיו מעודכנים


39.95US $
29.95US $