System Requirements
NEW


Odborník na video

Pre najlepšie rozlíšenie a najvyššiu filmovú kvalitu.

Pre najlepšie rozlíšenie a najvyššiu filmovú kvalitu.

€ 34,95
€ 49,95
 
 

Nero Video 2018
Jednoducho lepšie filmové projekty!

Nero Video 2018 vám splní všetky želania, pokiaľ ide o jednoduché, rýchle a profesionálne vytváranie videí a prezentácií obrázkov. Nero Video vám teraz ponúka celý rad mimoriadnych funkcií.

Optimalizované pre Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7

 
 
  • Nero Video 2018 -SPRAVUJTE
  • Nero Video 2018 -VYTVÁRAJTE
  • Nero Video 2018 -ŠABLÓNY
  • Nero Video 2018 -EXPORTUJTE A NAPAĽUJTE
  • Nero Video 2018 -STREAMUJTE
  • Nero Video 2018 -PREHRÁVAJTE
 
 

Prehľad funkcií

 
 
 
 
Nero Video 2018 -SPRAVUJTE

SPRAVUJTE

Spravte prvý krok! Jednoducho prenášajte svoje videá a obrázkové súbory z mobilných koncových zariadení, externých pevných diskov, USB kľúčov ako aj videokamier a HD a 4K kamier do svojho počítača a ukladajte ich centrálne do svojej mediálnej knižnice ‚Nero MediaHome‘ na ďalšie spracovanie s množstvom informácií ako dátum a miesto záznamu alebo zobrazené osoby. Tu si môžete teraz taktiež jednoducho archivovať a prezerať svoje filmy a televízne seriály. Pritom sa automaticky uložia i názvy filmov a filmové plagáty.

 
 
Nero Video 2018 -VYTVÁRAJTE

VYTVÁRAJTE

Ukážte svoje nahrávky v najlepšom svetle! Vďaka expresnému alebo rozšírenému spracovaniu videa ohromte svoje publikum nespočetnými efektami, ako je funkcia tilt-shift, starý film, spomalený film, názov, prechody, zvukové filtre, animácie keyframe a veľa ďalších. S novou funkciou odstraňovania pruhov 1 klikom skrášlite svoj fotografický a video materiál a upravíte ho pre dokonalý filmový zážitok na veľkej televíznej obrazovke. Vertical Video Ready: Videá a fotografie nasnímané na výšku teraz celkom jednoducho naimportujete zo svojho smartfónu a následne upravíte a zdokonalíte pomocou novej šablóny pre vertikálne videá.

 
 
Nero Video 2018 -ŠABLÓNY

ŠABLÓNY

S viac ako 50 filmovými šablónami a nespočetnými efektami jednoducho a rýchlo dosiahnete profesionálne výsledky: S 18 novými filmovými šablónami vrátane zóny s funkciou drag and drop si automaticky vytvoríte vlastné filmy na témy ako rodina, oslavy, deti, cestovanie, akcia a veľa ďalších. Aj čierne pruhy na širokouhlom televízore sa teraz stanú minulosťou.

 
 
Nero Video 2018 -EXPORTUJTE A NAPAĽUJTE

EXPORTUJTE A NAPAĽUJTE

Tie najlepšie filmy pre spokojných divákov! S aplikáciou Nero Video 2018 nemusíte robiť žiadne kompromisy ani pri výbere formátov. Spracovávajte filmy v najvyššej kvalite s rozlíšením 4K, Full HD a SD. Exportujte jednotlivé scény z dlhých filmov jedným ťahom. Doveďte svoje videá na DVD™ a Blu-ray™ diskoch k dokonalosti pridaním nových vysoko kvalitných diskových menu pre cielený skok na požadovanú scénu. S aplikáciou Nero CoverDesigner vytvárajte obaly diskov podľa vlastného vkusu.

 
 
Nero Video 2018 -STREAMUJTE

STREAMUJTE

Premeňte obývačku na kinosálu! Nero Video 2018 si vás získa funkciami pre streamovanie hodnými Oscara: Premietanie fotografií alebo videí na televízore, prehrávanie hudby z mediálnej knižnice na smartfóne, videí na tablete? To všetko je možné s bezplatnou aplikáciou Nero Streaming Player. Pomocou bezplatnej aplikácie Nero MediaHome WiFi Sync v okamihu bezdrôtovo prenesiete svoje fotografie a videá z mobilného zariadenia do počítača a späť. Obe aplikácie sú dostupné pre zariadenia s iOS a Androidom.

 
 
Nero Video 2018 -PREHRÁVAJTE

PREHRÁVAJTE

O čase vysielania rozhodujete vy! Ráno, na obed alebo večer: Prehrávajte audio a video súbory najrôznejších formátov vtedy, keď na to máte chuť. Premietanie fotografií, elegantných obrázkov, video DVD a dokonca videí v Ultra HD vrátane 4K je teraz ešte jednoduchšie. Novinka: Svoj archív filmov a televíznych seriálov môžete teraz jednoducho spravovať a prehrávať, ako sa v hlavnom vysielacom čase patrí!

 
 
 
 
Nero Video 2018

Nero Video 2018

€ 49,95
€ 34,95
 
 
 
 
 
 

Ideálny doplnok pre váš balík
Nero Video 2018:
BEZPLATNÉ mobilné aplikácie Nero

Nero Streaming Player App
 
 
Audials One 2018

Audials One 2018

Najlepšou voľbou, ako získať hudbu a videá zadarmo z internetu

 
 
€ 59,90
€ 49,90
Nero TuneItUp PRO

Nero TuneItUp PRO

Vyhľadáva, nachádza a rieši problémy so spomaľovaním počítača

 
 
€ 49,95
€ 24,95
Nero BackItUp 2018

Nero BackItUp 2018

The one touch PC Backup that keeps your files safe and secure

 
 
€ 39,95
€ 29,95