System Requirements
NEW


Video profesyoneli

En iyi çözünürlük ve en yüksek film kalitesi için.

En iyi çözünürlük ve en yüksek film kalitesi için.

€ 34,95
€ 49,95
 
 

Nero Video 2018
Tek kelimeyle daha iyi film projeleri!

Videoları ve diya gösterilerini kolay, hızlı ve profesyonel hayata geçirme söz konusu olduğunda Nero Video 2018 hiçbir dileğinizi cevapsız bırakmaz. Nero Video sizin için şimdi bir dizi ilgi çekici özellik hazırladı.

Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7 için optimize edilmiş

 
 
  • Nero Video 2018 -YÖNETİN
  • Nero Video 2018 -OLUŞTURUN
  • Nero Video 2018 -ŞABLONLAR
  • Nero Video 2018 -DIŞA AKTARIN & KAYDEDİN
  • Nero Video 2018 -YAYINLAYIN
  • Nero Video 2018 -OYNATIN
 
 

Fonksiyon özeti

 
 
 
 
Nero Video 2018 -YÖNETİN

YÖNETİN

Başlangıcı siz yapın! Mobil cihazlarınızda, harici disklerinizde, USB'lerinizde ayrıca video kameralarınızda ve HD ve 4K kameralarınızda bulunan videolarınızı ve resim dosyalarınızı kolayca bilgisayarınıza aktarın ve bunları kayıt tarihine, yerine veya kişilere göre düzenlemek için merkezi olarak ‘Nero MediaHome’ medya kütüphanenize aktarın. Şimdi burada sinema filmlerinizi ve TV dizilerinizi ışık hızıyla arşivleyebilir ve izleyebilirsiniz. Film başlıkları ve posterleri bu sırada otomatik kaydedilir.

 
 
Nero Video 2018 -OLUŞTURUN

OLUŞTURUN

Çekimlerinizi sahneleyin! Ekspres veya gelişmiş video düzenleme aracılığıyla Tilt-shift, eski film, yavaş oynatma, başlık, geçişler, ses filtreleri, bağısız animasyon kareleri ve çok daha fazla sayısız efektlerle seyircilerinizi büyüleyin. Yeni 1-tıkla-bant-kaldırma ile fotoğraf ve video malzemelerinizin güzelleştiriyor ve büyük TV ekranındaki optimum film deneyimi için hazır hale getiriyorsunuz. Vertical Video Ready (Dikey Video İşleme): Akıllı telefonunuzdaki dikey videoları ve fotoğrafları şimdi kolayca dikey video olarak içe aktarabilir, düzenleyebilir ve dikey video şablonu sayesinde mükemmel şekilde ekrana yansıtabilirsiniz.

 
 
Nero Video 2018 -ŞABLONLAR

ŞABLONLAR

50’den fazla film şablonu ve sayısız efektler sayesinde kısa sürede özel şaheserler oluşturun: Efekt Ekleme Bölümü dâhil, yeni 18 film şablonuyla, aile, festivaller, çocuklar, seyahatler, macera ve daha fazla konu için tamamen size özel filmleri otomatik oluşturursunuz. Geniş ekran televizyondaki siyah bantlar da artık geçmişte kaldı.

 
 
Nero Video 2018 -DIŞA AKTARIN & KAYDEDİN

DIŞA AKTARIN & KAYDEDİN

Mutlu izleyiciler için en iyi filmler! Format seçiminde de Nero Video 2018 ile taviz vermezsiniz. 4K, ful HD ve SD filmlerini en yüksek kalitede düzenleyin. Uzun filmlerden istediğiniz sahneleri bir çırpıda dışa aktarın. İstediğiniz sahneye tam geçiş için yeni, yüksek kalitedeki disk menüleriyle DVD Videolarınızda™ ve Blu-ray Disklerinizde™ son dokunuşu yapın. Nero CoverDesigner ile disk kutularınızı zevkinize göre tasarlayın.

 
 
Nero Video 2018 -YAYINLAYIN

YAYINLAYIN

Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün! Nero Video 2018 Oscar'lık yayınlama fonksiyonlarıyla ikna ediyor: Televizyonunuzdan slayt gösterisi veya video, akıllı telefonunuzun medya kütüphanesinden müzik, tabletinizden video mu izlemek istiyorsunuz? Ücretsiz Nero Streaming Player uygulamasıyla tüm bunlar mümkün. Ve yine ücretsiz olan Nero MediaHome WiFi Sync uygulamasıyla videolarınızı ve resimlerinizi hızlıca ve kablosuz olarak mobil cihazınızdan bilgisayarınıza ve tersine aktarabilirsiniz. Her iki uygulama iOS ve Android cihazlar için mevcuttur.

 
 
Nero Video 2018 -OYNATIN

OYNATIN

Ne zaman öncelikli yayın zamanı olacağına kendiniz karar verin! İster sabah, ister öğlen veya akşam: Audio ve video dosyalarınızı tam istediğiniz zaman çeşitli formatlarda oynatın. Resimlerin, şık slayt gösterilerinin, video-DVD'lerin, hatta ve 4K dâhil Ultra HD videoların gösterimi artık daha da kolay. Yepyeni: Film ve TV dizileri arşivinizi şimdi kolayca yönetebilir ve öncelikli yayın zamanında olması gerektiği gibi oynatabilirsiniz!

 
 
 
 
Nero Video 2018

Nero Video 2018

€ 49,95
€ 34,95
 
 
 
 
 
 

Nero Video 2018 Suite’iniz için ideal ekleme: Ücretsiz Nero Mobil Uygulamalar

Nero Streaming Player App
 
 
Audials One 2018

Audials One 2018

İnternetten müzik ve video almak
için en iyi seçim

 
 
€ 59,90
€ 49,90
Nero TuneItUp PRO

Nero TuneItUp PRO

Bilgisayarınızın yavaş çalışmasına neden olan problemleri bulur ve çözer

 
 
€ 49,95
€ 24,95
Nero BackItUp 2018

Nero BackItUp 2018

Tek tıkla PC koruması verilerinizi yedekler!

 
 
€ 39,95
€ 29,95