Yeni!

Herkesin video uzmanı

Nero Video 2019

Nero Video artık sizin için özel fonksiyonlara sahip tam bir yelpazeyi sunuyor. Şimdiden Nero Video 2019'un avantajlarından faydalanmaya başlayınız.

Giriş - Kampanyası

€ 59,95
€ 44,95
Release Date
26.09.2018
Version
1.12.0.1
File Size
3.12 MB
Download count:
5980
Nero Video 2019
 
 
1000 Templates
 
 
 
 

Nero Video 2019'da bir yenilik

Nero Video artık sizin için özel fonksiyonlara sahip tam bir yelpazeyi sunuyor. 1000'den fazla film taslakları ve efektler ile yaratıcılığınız fiilen sınırsız hale geliyor. Şimdiden Nero Video 2019'un avantajlarından faydalanmaya başlayınız.

 
 

Nero Video 2019

 • Video kesme projeleriniz için Nero KnowHow PLUS'daki bağlama duyarlı Live Guide özelliğini kullanınız.

  Video kesme projeleriniz için Nero KnowHow PLUS'daki bağlama duyarlı Live Guide özelliğini kullanınız.

 • 1000'den fazla efekt arasında seçiminizi yapınız ve en sevdiğiniz anınızı doruk noktası haline getiriniz.

  1000'den fazla efekt arasında seçiminizi yapınız ve en sevdiğiniz anınızı doruk noktası haline getiriniz.

 • Videolarınızı artık en yeni Nero LifeThemes PRO ile süsleyiniz. Böylece videolarınızı garantili bir şekilde sahnelendirebilirsiniz.

  Videolarınızı artık en yeni Nero LifeThemes PRO ile süsleyiniz. Böylece videolarınızı garantili bir şekilde sahnelendirebilirsiniz.

 • Yeni taslaklarımızın size ilham vermelerine izin veriniz. İster tüyler ürperici, neşeli, renkli veya siyah beyaz olsun - Nero Video 2019'da herkes için bir şeyler var.

  Yeni taslaklarımızın size ilham vermelerine izin veriniz. İster tüyler ürperici, neşeli, renkli veya siyah beyaz olsun - Nero Video 2019'da herkes için bir şeyler var.

 • Genişletilmiş video işleme sayesinde seyircilerinizi Tiltshift, heyecanlandırıcı geçişler, Keyframe animasyonlar ve daha fazlası gibi sayısız efektler ile büyüleyiniz.

  Genişletilmiş video işleme sayesinde seyircilerinizi Tiltshift, heyecanlandırıcı geçişler, Keyframe animasyonlar ve daha fazlası gibi sayısız efektler ile büyüleyiniz.

 • Ekspres modu ile zamandan tasarruf ediniz: Videolarınızı her zamankinden daha hızlı ve etkili bir şekilde işleyiniz!

  Ekspres modu ile zamandan tasarruf ediniz: Videolarınızı her zamankinden daha hızlı ve etkili bir şekilde işleyiniz!

 • Dosyalarınızı kolayca Nero Start'ın Drop bölgesine sürükleyiniz. Pratik 1-Click Video Story, bunu anında komple bir filme dönüştürür.

  Dosyalarınızı kolayca Nero Start'ın Drop bölgesine sürükleyiniz. Pratik 1-Click Video Story, bunu anında komple bir filme dönüştürür.

 
 

Fonksiyon özeti

 
 

Yöneti̇n

Başlangıcı siz yapınız: Videolarınızı ve resim dosyalarınızı mobil cihazlardan, harici sabit disklerden, USB belleklerinden, video kameralarından ve HD ve 4K kameralardan kolayca bilgisayarınıza aktarınız ve daha sonra işlemek için onları Nero MediaHome'un medya kütüphanesinde kayıt tarihi, yerler veya görüntülenen kişiler ile birlikte merkezi olarak muhafaza ediniz. Burada artık sinema filmlerinizi ve TV dizilerinizi de anında arşivleyebilir ve izleyebilirsiniz. Film başlıkları ve film afişleri burada otomatik olarak oluşturulmaktadır. Şimdi en yenisi: "OneDrive" çevrim içi dosyalarınıza (Files On Demand) erişerek resimlerinizi, videolarınızı ve müziğinizi sadece onlara projenizde ihtiyaç duyduğunuzda indiriniz. Böylece PC'nizde büyük bir hafıza tasarrufunda bulunabilirsiniz.

Nero Video 2019 ile yönetme
 
 

Oluşturun

Kaydınızı sahnelendiriniz: 1-Click Video Story vasıtasıyla mükemmel filmleri ve dia gösterilerini en kısa sürede oluşturabilirsiniz. Komple müzik, efektler, giriş ve çıkış ile filmlerinizi anında paylaşabilirsiniz. Ekspres veya genişletilmiş video işleme sayesinde seyircilerinizi Tiltshift, eski film, Slow motion, başlık, geçişler, ses filtreleri, Keyframe animasyonlar ve daha fazlası gibi sayısız efektler ile büyüleyiniz. Yeni 1-Tıklamayla kiriş kaldırıcı ile fotoğraf ve video malzemenizi güzelleştirebilir ve büyük TV ekranında optimum Film serüveni için hazırlayabilirsiniz.

Nero Video 2019 ile oluşturma
 
 

Taslaklar

Kolay ve hızlı şekilde profesyonel videolar tasarlama: 1000'den fazla film taslakları ve diğer efektler ile videolarınızı özel olarak kişiselleştirebilirsiniz. Efekt Drop bölgesi dâhil olmak üzere yeni çeşitli film taslakları ile otomatik olarak aile, kutlamalar, çocuklar, seyahatler, aksiyon ve daha fazlası gibi konulara ilişkin size özel filmleri oluşturabilirsiniz. Geniş ekran TV'deki siyah kirişler artık geçmişte kaldı. Akıllı telefonunuzdaki dikey video ve fotoğraflar da kolayca yatay video olarak içe aktarılabilir, işleyebilir ve yatay video taslakları sayesinde mükemmel bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Şablonları şimdi keşfedin »

Nero Video 2019'da taslaklar
 
 

Dışa Aktarın & Kaydedi̇n

Mutlu izleyiciler için en iyi filmler: Format seçiminde de Nero Video 2019 ile uzlaşmaya gerek duymazsınız. Filmleri 4K, Full HD ve SD olarak en yüksek kalitede işleyiniz. Hatta uzun filmlerden münferit sahneleri tek adımda dışa aktarınız. DVD-Videolarınızı™ ve Blu-ray Disklerinizi™ birçok konuya ilişkin sayısız yüksek değerde disk menüleri ile son bir defa yontabilirsiniz. Disk kapaklarınızı ardından isteğinize göre Nero CoverDesigner ile düzenleyiniz ve Video-Diskinizi oturma odanızda DVD ve Blu-ray oynayıcıda profesyonelce menü ve başlık seçimi ile oynatınız.

Nero Video 2019 ile dışa aktarma & yazdırma
 
 

Yayınlayın

Oturma odasını bir sinema salonuna dönüştürünüz: Nero Video 2019, Oscar alabilecek yayınlama fonksiyonlarıyla da sizleri ikna edecektir. Televizyonda dia gösterileri veya videolar, medya kütüphanesinden akıllı telefonda müzik, tabletten videolar? Ücretsiz Nero Streaming uygulaması ile her şey mümkündür. Aynı şekilde ücretsiz olan WiFi-Transfer uygulaması ile videolarınızı ve resimlerinizi kablosuz şekilde mobil cihazınızdan PC'ye, PC'den mobil cihazınıza aktarabilirsiniz. Her iki uygulama da iOS ve Android cihazları için mevcuttur.

Nero Video 2019 ile yayınlama
 
 

Oynatın

Primetime'ı kendiniz belirleyiniz: İster sabahları, öğlen veya akşamları olsun - en farklı formatlardaki video dosyaları tam da istediğiniz zamanda oynatınız. Fotoğrafları, zarif dia gösterileri, Video-dVD'leri ve 4K/Ultra HD-Videoları artık çok daha kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. Primetime'a yakışır bir şekilde film ve TV dizileri arşivlerinizi de kolayca yönetebilir ve oynatabilirsiniz.

Nero Video 2019 ile oynatma
 
 
Audials One 2019

Audials One 2019

İnternetten müzik ve video almak
için en iyi seçim


€ 59,90
€ 49,90
Nero TuneItUp PRO

Nero TuneItUp PRO

Bilgisayarınızın yavaş çalışmasına neden olan problemleri bulur ve çözer


€ 49,95
€ 24,95
SecuPerts Driver Updater

Driver Updater

Bütün sürücüler güncel


€ 39,95
€ 29,95