Wymagania systemowe
NEW

Obsługa plików wideo

Najlepsza rozdzielczość i najwyższa jakość filmów.

Najlepsza rozdzielczość i najwyższa jakość filmów.

149,95zł
199,95zł
 
 

Nero Video 2018
po prostu lepsze projekty filmowe!

Nero Video 2018 spełni wszelkie oczekiwania w zakresie szybkiej i profesjonalnej obsługi plików wideo i pokazów slajdów. Nero Video oferuje użytkownikowi mnóstwo fantastycznych funkcji.

Przystosowane do systemów Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7

 
 
  • Nero Video 2018 - ZARZĄDZANIE
  • Nero Video 2018 - TWORZENIE
  • Nero Video 2018 - SZABLONY
  • Nero Video 2018 - EKSPORT I WYPALANIE
  • Nero Video 2018 - STREAMING
  • Nero Video 2018 - ODTWARZANIE
 
 

Lista funkcji

 
 
 
 
Nero Video 2018 - ZARZĄDZANIE

ZARZĄDZANIE

Zrób pierwszy krok! Przenoś filmy i pliki graficzne z urządzeń mobilnych, zewnętrznych dysków, pamięci USB, a także camcorderów oraz kamer HD i 4K w wygodny sposób na swój komputer i zapisuj je wraz z dodatkowymi informacjami, jak data utworzenia, miejsce czy osoby na zdjęciu, w swojej bibliotece mediów „Nero MediaHome” w celu dalszej edycji. Dzięki niej można teraz błyskawicznie zarchiwizować i oglądać filmy kinowe i seriale telewizyjne. Aplikacja automatycznie tworzy tytuł filmu i dodaje do niego plakat.

 
 
Nero Video 2018 - TWORZENIE

TWORZENIE

Stwórz odpowiednią oprawę dla swoich zdjęć! Odbiorcy Twoich filmów będą mogli podziwiać liczne efekty (tilt shift, efekt starego filmu, zwolnione tempo, tytuł, przejścia, filtry audio, animacje key frame itd.), które można uzyskać dzięki wykorzystaniu ekspresowej lub rozszerzonej edycji plików wideo. Dzięki nowej funkcji pozwalającej na usunięcie czarnych pasków można jednym kliknięciem przygotować materiał fotograficzny i filmowy do prezentacji na ekranie dużego telewizora. Vertical Video Ready: Filmy w formacie pionowym oraz zdjęcia zrobione smartfonem można teraz po prostu zaimportować i edytować. Nowy szablon dla filmów pionowym umożliwia uzyskanie doskonałych efektów.

 
 
Nero Video 2018 - SZABLONY

SZABLONY

Stwórz w krótkim czasie swoje własne arcydzieło, korzystając z ponad 50 szablonów filmów i niezliczonych efektów: Dzięki 18 nowym szablonom filmowym i funkcji drop zone dla efektów stworzysz zupełnie automatycznie swoje własne filmy, w których pokażesz swoją rodzinę, dzieci, upamiętnisz uroczystości, podróże czy dowolne wydarzenia z Twojego życia. Również czarne paski na obrazie TV są już passé.

 
 
Nero Video 2018 - EKSPORT I WYPALANIE

EKSPORT I WYPALANIE

Najlepsze filmy dla szczęśliwych widzów Korzystając z Nero Video 2018 nie musisz iść na żadne kompromisy w kwestii wyboru formatu. Edytuj filmy w najlepszej jakości w 4K, Full HD i SD. Jednym ruchem możesz też wyeksportować poszczególne sceny z dłuższych filmów. Dodaj do swoich plików DVD™ i płyt Blu-ray™ nowe rodzaje menu pozwalające na precyzyjne wyszukiwanie scen. Twórz okładki płyt według własnego pomysłu, korzystając z Nero CoverDesigner.

 
 
Nero Video 2018 - STREAMING

STREAMING

Zamień swój pokój w salę kinową! Nero Video 2018 oferuje funkcje streamingu, jakich nie powstydziłby się laureat Oscara. Pokazy slajdów na telewizorze, muzyka z biblioteki mediów na smartfonie czy może pliki filmowe na tablecie? Wszystko to jest możliwe dzięki bezpłatnej aplikacji Nero Streaming Player. Bezprzewodowe przenoszenie zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego na komputer i odwrotnie umożliwia natomiast aplikacja Nero MediaHome WiFi Syn, która także jest bezpłatna. Obie aplikacje dostępne są na urządzenia z systemem iOS i Android.

 
 
Nero Video 2018 - ODTWARZANIE

ODTWARZANIE

To Ty decydujesz, kiedy jest prime time! Rano, w południe czy wieczorem: odtwarzaj pliki dźwiękowe i filmowe w najróżniejszych formatach dokładnie wtedy, kiedy masz na to ochotę! Wyświetlanie zdjęć, eleganckie pokazy slajdów, odtwarzanie płyt DVD, a nawet filmów w technologii Ultra HD z obsługą formatu 4K jest teraz jeszcze prostsze. Nowość: Możesz teraz w prosty sposób zarządzać swoim archiwum filmów i seriali telewizyjnych i odtwarzać je. Ty decydujesz, kiedy jest prime time!

 
 
 
 
Nero Video 2018

Nero Video 2018

199,95zł
149,95zł
 
 
 
 
 
 

Idealne uzupełnienie pakietu
Nero Video 2018 Suite:
DARMOWE aplikacje mobilne Nero

Nero Streaming Player App
 
 
Audials One 2018

Audials One 2018

Najlepszy wybór, aby za darmo uzyskać muzykę i filmy wideo z Internetu.

 
 
249,95zł
209,95zł
Nero TuneItUp PRO

Nero TuneItUp PRO

Wyszukuje i naprawia problemy, którespowalniają Twój komputer

 
 
209,95zł
99,95zł
Nero BackItUp 2018

Nero BackItUp 2018

Kopie zapasowe za jednym kliknięciem Bezpiecznie przechowuje twoje pliki

 
 
159,95zł
119,95zł