Relacje z mediami

 
 

Nero uruchamia Nero 9 - Reloaded

Aktualizacja najczęściej kupowanego na świecie, zintegrowanego pakietu do obsługi cyfrowych multimediów i domowej rozrywki, szczyci się kompatybilnością z Windows 7, nowymi funkcjami oraz włączeniem oprogramowania Nero BackItUp & Burn

Karlsbad, Niemcy (9 październik 2009r.) - Nero, twórca technologii liquid media, ogłosił dzisiaj wypuszczenie na rynek Nero 9 - Reloaded, najnowszej aktualizacji dla jednego z najbardziej zaufanych i najchętniej kupowanych zintegrowanych rozwiązań do obsługi cyfrowych multimediów i domowej rozrywki. Będąc kompatybilnym z Windows 7, Nero 9 - Reloaded wnosi szereg nowych możliwości obsługi multimediów potwierdzających zaangażowanie firmy w rozwijanie technologii liquid media, dzięki której treść może być przenoszona wszędzie, kiedykolwiek i na dowolne urządzenie.

Nowi klienci firmy Nero zyskają korzyści dzięki wersji bundle pakietu Nero 9 - Reloaded, zawierającej aplikację Nero BackItUp & Burn o wartości 189.99 PLN dostępną bez dodatkowych opłat, dzięki której nawet najwięksi amatorzy obsługi komputera otrzymają potężne narzędzie zaspokajające potrzeby nagrywania i odzyskiwania danych.

“Nero zbudowało swoją reputację na umiejętności spełniania niezwykle specyficznych potrzeb, związanych z obsługą cyfrowej zawartości dla bardzo różnych klientów,” powiedział Kris Barton, wiceprezes urzędujący do spraw produktów globalnych w Nero AG. “Nero 9 - Reloaded nie tylko zapewnia płynność (ang. liquidity) zawartości użytkowników, ale także pomaga w lepszej ochronie ich cennych zdjęć, filmów wideo, utworów muzycznych i danych. Kompatybilność z Windows 7 jest kolejnym krokiem potwierdzającym nasze długofalowe zaangażowanie w międzyplatformowość.”

Nero 9 - Reloaded otrzymało logo “Kompatybilny z Windows 7” od firmy Microsoft po przejściu testów kompatybilności i wiarygodności przeprowadzanych w nowym systemie operacyjnym. Pakiet spełnia standardy poufności ustanowione przez koalicję Anti-Spyware i umożliwia użytkownikom czerpanie korzyści z systemu Windows 7. Zintegrowana aplikacja  Nero BackItUp & Burn pozwala na uruchamianie projektów z poziomu “Wyskakującej listy” w pasku zadań, a użytkownicy Nero 9 - Reloaded mogą łatwo “Zapinać” i „Przeglądać” aplikacje w pasku zadań Windows 7.

Nero 9 - Reloaded oferuje także znaczące udoskonalenia nie powiązane bezpośrednio z systemem Windows 7, w tym szereg nowych funkcji obsługi multimediów przez użytkowników korzystających z różnych wersji systemu Windows. Dzięki zaktualizowanemu pakietowi klienci mogą teraz archiwizować filmy HD bez konieczności korzystania z nagrywarki. Zawartość AVCHD jest w prosty sposób importowana do Nero Vision i archiwizowana na dysku twardym, pamięci USB lub karcie Flash Memory i odtwarzaczana w napędzie Blu-ray. Użytkownicy mogą także importować i konwertować prezentacje PowerPoint® z dysku DVD-Video lub Blu-ray i odtwarzać je w telewizji. Opcjonalny dodatek Nero Blu-ray Disc Authoring daje możliwość nagrywania dysków w najwyższej jakości formatach do odtwarzania HD – nadając domowym filmom kinową jakość.

Obecni użytkownicy Nero 9 otrzymają bezpłatną aktualizację do najnowszej wersji pakietu. Nowi użytkownicy mogą zamówić Nero 9 - Reloaded w sklepach w sugerowanej cenie 279.99 PLN lub pobrać go ze sklepu online Nero w witrynie www.nero.com w cenie 249,99 PLN. Dodatek Blu-ray Disc Authoring jest sprzedawany jako oddzielny, pobieralny produkt i kosztuje 24,99 PLN. Pełną listę funkcji Nero 9 - Reloaded można znaleźć w witrynie www.nero.com

O firmie Nero

Nero, twórca technologii liquid media, pozwala na tworzenie i rozprowadzanie zawartości liquid w każdym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu. Firma zapewnia swoim klientom swobodę cieszenia się z muzyki, zdjęć i materiałów wideo, niezależnie od sprzętu czy formatu pliku, poprzez rozwój rozwiązania unikatowego, niezależnego i opartego na standardach. Ponad 300 milionów sztuk wielokrotnie wynagradzanego oprogramowania jest używane w domu, w drodze oraz przez profesjonalistów. Nero dostarcza także swoim strategicznym partnerów aplikacji, kodeków, narzędzi, SDK i interfejsów programistycznych, które mogą być wykorzystane na najnowszych platformach i urządzeniach. Produkty są dystrybuowane na całym świecie poprzez producentów sprzętu, międzynarodowych partnerów, sprzedawców oraz bezpośrednio, w sklepie internetowym Nero dostępnym na stronie www.nero.com.

Nero ma swoją siedzibę Karlsbad w Niemczech. Ponadto posiada biura regionalne w Karlsbad; w Glendale, Kalifornia (USA); Yokohama (Japonia) oraz Hangzhou (Chiny).

# # #

Nero® stanowi znak handlowy Nero AG i jego filii. Jakiekolwiek inne nazwy produktów

stanowią znaki handlowe lub zarejestrowane znaki handlowe właścicieli.
© Nero 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Nero_AG_Nero_9_Reloaded_Press_Release_09_10_2009_PLK.pdf