System Requirements
NEW


Náš odborník na video

Pro nejlepší rozlišení a nejvyšší filmovou kvalitu.

Pro nejlepší rozlišení a nejvyšší filmovou kvalitu.

€ 34,95
€ 49,95
 
 

Nero Video 2018
Jednoduše lepší filmové projekty!

Nero Video 2018 vám splní všechna přání, pokud chcete vytvářet videa a diashow snadno, rychle a profesionálně.
Nero Video vám nyní nabízí celou řadu exkluzivních funkcí.

Optimalizováno pro Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7

 
 
  • Nero Video 2018 – Spravujte
  • Nero Video 2018 – Vytyářejte
  • Nero Video 2018 – Šablony
  • Nero Video 2018 – Exportujte a Vypalujte
  • Nero Video 2018 – Streamujte
  • Nero Video 2018 – Přehrávejte
 
 

Přehled funkcí

 
 
 
 
Nero Video 2018 – Spravujte

SPRAVUJTE

Udělejte první krok! Jednoduše stahujte videa a obrazové soubory z mobilních zařízení, externích pevných disků, flash disků, videokamer nebo HD a 4K kamer do svého počítače a opatřené množstvím informací – například údaji o datu a místě pořízení záznamu nebo zobrazených osobách – je ukládejte do své knihovny médií Nero MediaHome k dalšímu zpracování. Zde můžete nyní také snadno archivovat a sledovat své filmy a seriály. Jednotlivé soubory jsou automaticky opatřeny titulem a filmovým plakátem.

 
 
Nero Video 2018 – Vytyářejte

VYTVÁŘEJTE

Proměňte svá videa ve zlatý hřeb večera! Upoutejte své publikum expresními nebo rozšířenými možnostmi střihu videa s řadou efektů jako tilt-shift, starý film, zpomalený film, titul, přechody, zvukové filtry, keyframe animace a řadou dalších možností. S novým odstraňovačem pruhů jedním kliknutím zkrášlíte svůj foto- i videomateriál a upravíte ho pro dokonalý filmový zážitek na velké televizní obrazovce. Vertical Video Ready: Videa a fotky pořízené na výšku nyní snadno naimportujete ze svého smartphonu jako vertikální video a následně upravíte a zdokonalíte pomocí nové šablony pro vertikální videa.

 
 
Nero Video 2018 – Šablony

ŠABLONY

Dosáhněte snadno a rychle profesionálních výsledků s více než 50 filmovými šablonami a řadou efektů: S 18 novými filmovými šablonami včetně zón s funkcí drag-and-drop si automaticky vytvoříte vlastní filmy na téma rodina, oslavy, děti, cestování, akce a další. Dokonce i černé pruhy na širokoúhlém televizoru budou patřit minulosti.

 
 
Nero Video 2018 – Exportujte a Vypalujte

EXPORTUJTE A VYPALUJTE

Ty nejlepší filmy pro spokojené diváky! S aplikací Nero Video 2018 nemusíte dělat kompromisy ani při volbě formátů. Stříhejte filmy v nejvyšší kvalitě s rozlišením 4K, Full HD a SD. Exportujte jednotlivé scény z dlouhých filmů jedním tahem. Doveďte svá DVD-Videa™ a Blu-ray disky™ k dokonalosti přidáním nových vysoce kvalitních diskových menu pro cílený skok na požadovanou scénu. Vytvářejte obaly podle vlastního vkusu s aplikací Nero CoverDesigner.

 
 
Nero Video 2018 – Streamujte

STREAMUJTE

Proměňte svůj obývací pokoj v kinosál! Nero Video 2018 si vás získá svými takřka oscarovými funkcemi pro streamování: je libo diashow nebo video přímo na televizoru? Nebo snad trochu hudby z knihovny médií na smartphonu? A co video na tabletu? S bezplatnou aplikací Nero Streaming Player je to možné. Své fotky a videa v mžiku bezdrátově přenesete z mobilního zařízení do počítače a zpět pomocí bezplatné aplikace Nero MediaHome WiFi Sync. Obě aplikace jsou dostupné pro zařízení iOS i Android.

 
 
Nero Video 2018 – Přehrávejte

PŘEHRÁVEJTE

O tom, kdy bude hlavní vysílací čas, rozhodujete jenom vy! Ať už ráno, v poledne nebo večer: přehrávejte zvukové a obrazové soubory nejrůznějších formátů kdy se vám zachce. Zobrazování fotek nebo elegantních diashow a přehrávání DVD, nebo dokonce Ultra HD videí, včetně 4K, je teď ještě jednodušší. Žhavá novinka: Svou knihovnu filmů a seriálů můžete nyní snadno spravovat a přehrávat, jak už se na hlavní vysílací čas sluší a patří!

 
 
 
 
Nero Video 2018

Nero Video 2018

€ 49,95
€ 34,95
 
 
 
 
 
 

Dokonalý doplněk pro vaši sadu Nero Video 2018:
BEZPLATNÉ mobilní aplikace Nero

Nero Streaming Player App
 
 
Audials One 2018

Audials One 2018

Nejlepší volbou pro získání hudby a videí zdarma z internetu

 
 
€ 59,90
€ 49,90
Nero TuneItUp PRO

Nero TuneItUp PRO

Najde a odstraní problémy, které zpomalují váš počítač

 
 
€ 49,95
€ 24,95
Nero BackItUp 2018

Nero BackItUp 2018

The one touch PC Backup that keeps your files safe and secure

 
 
€ 39,95
€ 29,95