NOVÝ!

Video pro pro každého

Nero Video 2019

Nero Video 2019 nezanechává nic, co by bylo žádoucí, pokud jde o videa a prezentace, které jsou jednoduché, rychlé a profesionální.

Úvodní nabídka

€ 59,95
€ 44,95
Release Date
26.09.2018
Version
1.12.0.1
File Size
3.12 MB
Download count:
5980
Nero Video 2019
 
 
1000 Templates
 
 
 
 

Nové v aplikaci Nero Video 2019

Nero Video nyní nabízí pro vás celou řadu speciálních funkcí. S více než 1000 filmovými šablonami a efekty neexistují prakticky žádné limity vaší kreativity. Objevte výhody aplikace Nero Video 2019 dnes.

 
 

Nero Video 2019

 • Použijte kontextově orientovaný živý průvodce v aplikaci Nero KnowHow PLUS pro své projekty pro úpravy videa.

  Použijte kontextově orientovaný živý průvodce v aplikaci Nero KnowHow PLUS pro své projekty pro úpravy videa.

 • Vyberte si z více než 1000 různých efektů a zvýrazněte svůj oblíbený moment.

  Vyberte si z více než 1000 různých efektů a zvýrazněte svůj oblíbený moment.

 • Ozdobte si videa s novým Nero LifeThemes PRO. Chcete-li, aby vaše videa byla zaručena v centru pozornosti.

  Ozdobte si videa s novým Nero LifeThemes PRO. Chcete-li, aby vaše videa byla zaručena v centru pozornosti.

 • Buďte inspirováni našimi novými šablonami. Ať už děsivé, šťastné, barevné nebo černé a bílé - Nero Video 2019 má pro každého něco.

  Buďte inspirováni našimi novými šablonami. Ať už děsivé, šťastné, barevné nebo černé a bílé - Nero Video 2019 má pro každého něco.

 • Vychutnejte si své publikum s nesčetnými efekty, jako je Tiltshift, vzrušující přechody, animace klíčových snímků a další s pokročilým editováním videa.

  Vychutnejte si své publikum s nesčetnými efekty, jako je Tiltshift, vzrušující přechody, animace klíčových snímků a další s pokročilým editováním videa.

 • Ušetřete čas pomocí expresního režimu: Upravte videa tak rychle a efektivně, jako nikdy předtím!

  Ušetřete čas pomocí expresního režimu: Upravte videa tak rychle a efektivně, jako nikdy předtím!

 • Snadno přetáhněte soubory do zóny Drop Nero Start. Praktický 1-Click Video Story z něj dělá kompletní film v jednom okamžiku.

  Snadno přetáhněte soubory do zóny Drop Nero Start. Praktický 1-Click Video Story z něj dělá kompletní film v jednom okamžiku.

 
 

Přehled funkcí

 
 

Spravujte

Začněte: Své video a obrazové soubory přiveďte do svého počítače s mobilními zařízeními, externími pevnými disky, USB flash disky, videokamery a fotoaparáty HD a 4K s množstvím informací, jako je datum natáčení, místo nebo osoba zobrazená centrálně ve vaší mediální knihovně Nero MediaHome pro další zpracování. Zde můžete také archivovat a sledovat filmy a televizní seriály bleskem. Filmové tituly a filmové plakáty se vytvářejí automaticky. Zbrusu nový: přístup k souborům OnDrive online (soubory na požádání) a stahování obrázků, videí a hudby pouze tehdy, když je budete potřebovat v projektu. To vám ušetří spoustu místa na vašem PC.

Správa s aplikací Nero Video 2019
 
 

Vytvářejte

Vložte záběry do reflektoru pomocí funkce Videoklip 1krát, abyste vytvořili dokonalé filmy a prezentace. Kompletní s hudbou, efekty, vstupem a ukončením, můžete sdílet své filmy bleskem. Vychutnejte si své publikum s nesčetnými efekty, jako je Tiltshift, starý film, pomalý pohyb, tituly, přechody, zvukové filtry, animace klíčových snímků a další s expresním nebo pokročilým editováním videa. Díky novému 1-klepnutí odstraňovač bar můžete dát své fotografie a videozáznamu a připravit se na nejlepší zážitek z filmu na velké televizní obrazovce.

Vytvořte pomocí aplikace Nero Video 2019
 
 

Šablony

Vytvářejte profesionální videa rychle a snadno: S více než 1000 šablonami filmů a dalšími efekty můžete svým videozáznamům dát osobní dojem. S novými různými šablonami filmů, včetně efektu drop zone, automaticky vytvářejí vlastní osobní filmy na témata jako rodina, párty, děti, cestování, akce a další. Černé pruhy v širokoúhlém televizním přijímači jsou nyní průchozí. Dokonce i vertikální videa a fotografie z vašeho smartphonu lze snadno importovat jako vertikální video, upravovat a dokonale stavět s vertikálními šablonami videa.

Objevte šablony nyní »

Šablony v aplikaci Nero Video 2019
 
 

Exportujte A Vypalujte

Nejlepší filmy pro šťastné diváky: I při výběru formátu nebudete mít kompromis s aplikací Nero Video 2019. Upravte kvalitní filmy ve formátech 4K, Full HD a SD. Dokonce exportujte jednotlivé scény z dlouhých filmů najednou. Dejte DVD-Video ™ a Blu-ray disky ™ dokonalý dotek s mnoha kvalitními nabídkami disků na mnoha tématech. Nero CoverDesigner navrhněte své disky s vaším vkusem a profesionálně přehrajte video disk s volbou menu a kapitoly na DVD a Blu-ray přehrávači v obývacím pokoji.

Exportovat a vypalovat pomocí aplikace Nero Video 2019
 
 

Streamujte

Přeměňte obývací pokoj na kino: Nero Video 2019 přesvědčuje funkce streamingu s funkcí Oscara. Prezentace nebo videa v televizi, hudba z knihovny médií ve smartphonu, videa na tabletu? Vše je možné díky bezplatnému aplikaci Nero Streaming Player. Pomocí aplikace Free WiFi + Transfer můžete přenášet videa a obrázky bezdrátově z mobilního zařízení do počítače a naopak. Obě aplikace jsou k dispozici pro iOS a zařízení Android.

Stream s aplikací Nero Video 2019
 
 

Přehrávejte

Zjistěte si, kdy je hlavní čas: Ať už ráno, v poledne nebo večer - přehrávejte zvukové a video soubory v různých formátech přesně, když se vám to líbí. Prohlížení fotografií, elegantních prezentací, video DVD a videa 4K / Ultra HD je ještě jednodušší. Můžete také snadno spravovat a přehrávat archiv filmů a televizních seriálů tak, jak by to bylo v hlavní době.

Zahrajte si s aplikací Nero Video 2019
 
 
Audials One 2019

Audials One 2019

Nejlepší volbou pro získání hudby a videí zdarma z internetu


€ 59,90
€ 49,90
Nero TuneItUp PRO

Nero TuneItUp PRO

Najde a odstraní problémy, které zpomalují váš počítač


€ 49,95
€ 24,95
SecuPerts Driver Updater

Driver Updater

Udržujte Vaše drivery aktualizované


€ 39,95
€ 29,95