Technologies

Nero - lider w dziedzinie technologii cyfrowych

Nero rozwija produkty ułatwiające i uprzyjemniające poruszanie się w cyfrowej rzeczywistości, wykorzystując do tego nagradzane rozwiązania dla multimediów cyfrowych, zajmujące czołowe miejsca w branży pod względem sprzedaży i technologii. Ponad 240 milionów użytkowników korzysta z produktów i aplikacji łączących kluczowe technologie stworzone w celu poprawy cyfrowego odbioru.

 
 
Nero AAC Codec

Konwertuj pliki audio za pomocą kodeka AAC firmy Nero - ZA DARMO!

Kodek audio do formatów ACC reference quality MPEG-4 oraz 3GPP firmy Nero

  • Współczynniki kompresji od Ultra High (58 płyt CD na jednej!) do High-End Audio (2,5:1), zapewniające doskonałą jakość kodowania audio
  • Krystalicznie czysta, wielokrotnie nagradzana jakość dźwięku dla wszystkich współczynników kompresji i szybkości transmisji bitów!
  • Obsługa artystycznej zawartości albumów, w tym okładek, książeczek i tekstów utworów
  • Przechowój w pojedynczym pliku .mp4 zawartość całej płyty Audio CD wraz z dodatkami na przestrzeni stanowiącej ułamek rozmiaru pierwotnego!
  • Kodek audio Reference quality MPEG-4
  • W pełni zgodny z najnowszą wersją najnowocześniejszego standardu audio MPEG-4 (LC-AAC, HE-AAC oraz HE-AAC v2)

 
 

 
 
SecurDisc

OSTATNIE SŁOWO W KWESTII BEZPIECZEŃSTWA DYSKU OPTYCZNEGO

Firma Nero opracowała technologię SecurDisc, aby zapewnić najlepszą ochronę danych

SecurDisc to wszechstronne i najnowocześniejsze rozwiązanie zabezpieczające płyty CD, DVD i Blu-ray, oferujące wiele różnych poziomów ochrony plików z danymi, muzyką, zdjęciami i materiałami wideo. Produkty Nero wykorzystują technologię SecurDisc 3.0 chroniącą dyski optyczne w celu zapewnienia odczytywalności danych zapisanych na płycie pomimo zarysowań, zużycia lub pogorszenia jakości, umożliwiającą zaawansowaną ochronę przed nieupoważnionym dostępem przy pomocy hasła lub szyfrowania, zawierającą funkcję podpisu cyfrowego, który chroni treść przed wprowadzaniem zmian oraz funkcję informowania o pogarszaniu się jakości płyty, abyś mógł utworzyć kopię bezpieczeństwa danych.

Więcej informacji

 
 

 
 
Gracenote

Zarządzaj swoją kolekcją muzyki za pomocą Nero i Gracenote®

Organizuj swoją kolekcję muzyki przy pomocy Gracenote

Firma Nero połączyła siły z Gracenote, aby stworzyć wiodącą technologię rozrywki audio umożliwiającej organizowanie kolekcji muzyki. Pobieraj najbardziej dokładne i aktualne informacje o wykonawcy, ścieżce, tytule i albumie dla ponad 80 milionów utworów znajdujących się na ponad 60 milionach płyt CD w 80 milionach języków, przy zgrywaniu na dysk twardy, nagrywaniu na płytę i odtwarzaniu muzyki. Produkty Nero są wyposażone w technologię rozpoznawania muzyki Gracenote umożliwiającą sprawne organizowanie i rozszerzanie biblioteki z muzyką, a to wszystko po naciśnięciu zaledwie kilku przycisków.

 
 

 
 

DOŚWIADCZ WSPANIAŁEJJAKOŚCI OBRAZÓW I KRYSTALICZNIE

Twórz projekty następnej generacji przy pomocy Blu-ray Disc

Technologia następnej generacji udostępniana przez Nero i Blu-ray Disc umożliwia entuzjastom multimedialnym korzystanie z najlepszych nowatorskich narzędzi. Dzięki temu, że produkty Nero obsługują płyty Blu-ray z danymi oraz tworzenie takich płyt, możesz w pełni korzystać z odtwarzaczy i nagrywarek Blu-ray Disc, gdy tworzysz, edytujesz i nagrywasz materiały High Definition w formacie Blu-ray.

 
 

 
 

Your life in High Definition

Przekształcaj projekty zwyczajne w niezwykłe przy pomocy AVCHD

Ponieważ większość kamer obsługuje format nagrywania AVCHD, firma Nero wyposażyła swoje produkty w technologię obsługującą AVCHD, aby zapewnić gładkie przenoszenie materiałów High Definition pomiędzy kamerą i komputerem. Importuj materiały High Definition z kamery AVCHD, płyty lub karty pamięci, a następnie edytuj i twórz pliki wideo w najwyższej jakości formacie AVCHD i zapisuj je na dysku twardym oraz na pamięci USB i kartach pamięci flash, kartach SD i Sony Memory Stick® nawet bez korzystania z nagrywarki optycznej. Możesz też konwertować istniejące materiały HD do formatu AVCHD i odtwarzać je na PlayStation® 3 lub odtwarzaczu Blu-ray.

 
 

 
 
Labelflash

WYPALAJ ETYKIETY BEZPOŚREDNIO NA DYSKACH

Dostosuj płyty CD i DVD przy użyciu technologii Labelflash

Produkty Nero zintegrowane z technologią Labelflash dają narzędzia do nadawania płytom CD i DVD ostatniego kreatywnego szlifu. Bez korzystania z papierowych drukowanych etykiet, Labelflash wykorzystuje najnowocześniejszą technologię warstwy barwnika, aby szybko i bezpośrednio wypalać na płyty etykiety w postaci własnych projektów, logo, grafiki i tekstu nadając płytom profesjonalny wygląd.

 
 

 
 
LightScribe

WYPALAJ ETYKIETY BEZPOŚREDNIO NA DYSKACH

Profesjonalne płyty CD i DVD wypalone laserem przy użyciu technologii LightScribe

Lightscribe wykorzystuje specjalne oprogramowanie do tworzenia etykiet, aby bezpośrednio wypalać etykiety na płyty CD i DVD w oparciu o technologię laserową. Ponieważ etykiety nie są drukowane na papierze, nie występuje problem rozmazywania, odklejania lub niszczenia. Firma Nero wyposażyła swoje produkty w technologię Lightscribe umożliwiając tworzenie profesjonalnie wyglądających płyt bezpośrednio w nagrywarce.

 
 
 
 
Audials One 2020
 
 

Audials One 2020
Najlepszy wybór, aby za darmo uzyskać muzykę i filmy wideo z Internetu.


Video Downloader PRO
 
 

Video Downloader Ultimate PRO
Zapisz swoje ulubione filmy z internetu na dysk twardy


Nero TuneItUp PRO
 
 

TuneItUp PRO
Wyszukuje i naprawia problemy, którespowalniają Twój komputer