164,95zł
999,95zł

Nero Bożego Narodzenia Bundle

Ograniczona ilość!
Odkryj teraz wielki
Nero Christmas Bundle

Oprócz zupełnie nowego pakietu Nero Platinum Suite, Nero Christmas Bundle zawiera wiele wysokiej jakości i najnowszych pełnych wersji dla Twojego komputera z systemem Windows.

Baw się dobrze rozpakowując!

 
 
Nero Platinum Suite
 
 

Król multimediów

Nero Platinum Suite
Dzięki pakietowi Nero Platinum Suite będziesz w stanie zarządzać swoim cyfrowym życiem - w domu i w podróży - gwarantowane! Teraz z zupełnie nowymi funkcjami. W skład pakietu wchodzą następujące produkty:

  1. Nero Duplicate Manager
  2. Nero Video
  3. Nero MediaHome
  4. Nero BackItUp
  5. Nero Recode
  6. Nero Burning ROM
  7. Music recorder

 
 
Nero Platinum Suite Products
 
 

1) Tworzenie i zarządzanie silnymi hasłami.

Steganos Passwort-Manager 21
Zostawiasz otwarte drzwi mieszkania? Masz te same klucze do domu, samochodu i biura? Ufasz swoim kluczom na ślepo nieznajomym? Ledwo! Hasła są kluczem do Twojego cyfrowego życia. Różnorodność i jakość haseł ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa sieci. Od ponad 20 lat Steganos oznacza niezawodną ochronę przed szpiegami danych i hakerami. Szyfrowanie w programach Steganos jest niełamliwe od momentu założenia firmy. Nie ma żadnych tylnych drzwi, haseł głównych ani duplikatów kluczy. 

Steganos Passwort-Manager 21
Paragon Hard Disk Manager
 
 

2) Bezpieczeństwo danych i utrzymanie systemu

Paragon Hard Disk Manager Advanced 17
Oprogramowanie korzysta z kreatora, który prowadzi użytkowników krok po kroku przez proces tworzenia kopii zapasowej, pomagając im tworzyć kopie zapasowe partycji systemowych, wybranych dysków lub partycji, typów plików, plików lub folderów. Archiwa kopii zapasowych mogą być przechowywane na urządzeniach zewnętrznych, dyskach lokalnych, udziałach sieciowych lub wypalane na dysku optycznym. 

 
 
 
 
 
 

3) Bezpieczne surfowanie

Okay Freedom VPN Premium
Instaluj i surfuj anonimowo - nie może być łatwiej. Zachowanie wolności cyfrowej jest szybkie i łatwe - bez rejestracji, bez haseł, bez automatycznego odnawiania. Bo masz do tego prawo: Nie pozwól im szpiegować, monitorować i śledzić twoje zachowanie w sieci.

Okay Freedom VPN Premium
online TV 15
 
 

4) Doświadczenia multimedialne

online TV 15
Odbierz i nagraj ponad 1000 stacji radiowych i telewizyjnych na swoim laptopie - z telewizją internetową 15! Czy to filmy fabularne, seriale informacyjne czy wydarzenia sportowe: Z onlineTV 15 możesz przesyłać krajowe i międzynarodowe programy radiowe i telewizyjne z Internetu bezpośrednio do swojego laptopa. Dla Windows 10, Windows 8, Windows 7 i Android: Anytime - gdziekolwiek poprzez WLAN - całkowicie legalnie! Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, nie musisz rezygnować z żadnego z ulubionych programów. Otrzymujesz ponad 1000 kanałów radiowych i telewizyjnych.

 
 
 
 

5) Ściągnąć film

Video Downloader Ultimate Standard
Wersja komfortowa dla pobierania równocześnie kilku filmów - i to w największej rozdzielności (4K Ultra HD). To potężne narzędzie pracuje niezależnie od wyszukiwarki i znajdzie dla Ciebie filmy, które w całym systemie ładowane przez protokół HTTP i proponuje je do ściągnięcia. 

Video Downloader Ultimate
 
 
LapLink PCmover Express
 
 

6) Po prostu przesuń się

PCmover Express jest TYLKO oprogramowaniem, które automatycznie przenosi wszystkie wybrane pliki, ustawienia, konta użytkowników ze starego komputera na nowy komputer. Jest to najprostszy sposób, aby przejść na nowy komputer, nie zapominając o niczym, nawet jeśli na starym i nowym komputerze zainstalowane są różne wersje systemu Windows. Na starym komputerze nic się nie zmienia i nic nie jest nadpisywane na nowym komputerze.

(Nieograniczona licencja, 2PC)

 
 
 
 

7) Kurs nauki wideo

Poznaj wiele aplikacji, programów i aplikacji Nero Platinum w mgnieniu oka. Kurs składa się z 49 praktycznych warsztatów i samouczków aplikacji na Nero Platinum + Nero Video o czasie trwania ponad 6 godzin, idealny dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Nadaje się również do użytku na tablecie, idealny do nauki w podróży.

(licencja stała)

Nero Platinum Video Training
 
 

Zdobądź limitowaną edycję Nero w zestawie
świątecznym już teraz

 
 
Nero Christmas-Bundle
999,95zł
164,95zł