O nas

 
 

Profil

Aplikacje i platformy oprogramowania stworzone przez Nero sprawiają, że obsługa zdjęć, filmów i muzyki sprawia użytkownikom wiele przyjemności. Platforma Nero MediaHome umożliwia umieszczanie, ulepszanie i udostępnianie plików multimedialnych za pośrednictwem komputerów, smartfonów, tabletów i internetowych serwisów społecznościowych. Nero jest również producentem najlepiej sprzedających się zestawów oprogramowania, obejmujących aplikacje do zarządzania multimediami, edycji plików wideo i konwertowania plików wideo, sporządzania kopii zapasowych plików, synchronizacji zawartości urządzeń oraz nagrywania płyt.

Nero z siedzibą w Karlsruhe w Niemczech, posiada regionalne biura w miastach Karlsruhe, Niemcy; Glendale, Kalifornia, USA; oraz w Hangzhou, Chiny.

 
 

Oświadczenie Nero o jakości

Nero dąży do dostarczania klientom rozwiązań programowych wysokiej jakości, niezawodnych i prostych w użyciu, a przy tym innowacyjnych i opartych o najnowocześniejsze technologie. Doskonaleniu produktów Nero przyświecają następujące cele:

  • Zagwarantowanie zarówno początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom możliwości korzystania z oprogramowania w sposób intuicyjny i wydajny.
  • Dostarczanie produktów i usług umożliwiających korzystanie ze zdjęć, muzyki i materiałów wideo w każdym miejscu i czasie.
  • Nie tylko spełnienie, ale i prześcignięcie oczekiwań w zakresie wydajności i jakości programów.
  • Zagwarantowanie swobody tworzenia, odtwarzania i rozpowszechniania materiałów bez względu na typ urządzeń i format danych dzięki opartemu o standardy podejściu do udoskonalania rozwiązań.