Relacje z mediami

 
 

Wsparcie programowe, które sprosta codziennym wyzwaniom cyfrowych multimediów

Nero 2016 – pokonaj wyzwania dotyczące cyfrowych multimediów, korzystając ze światowej klasy oprogramowania komputerowego, aplikacji mobilnych i przesyłania strumieniowego multimediów, które po prostu działa

Karlsruhe, Niemcy, 21 września 2015 r. Nowy Nero 2016 zapewnia fanom multimediów jeszcze bardziej zaawansowane, wszechstronne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania plikami oraz przesyłania strumieniowego, odtwarzania, edycji, zgrywania, kopiowania, wypalania i udostępniania plików. Dzięki Nero 2016 kreatywność nie zna granic, jeśli chodzi o wyjątkową jakość obróbki zdjęć, plików wideo i muzyki. Zestawy Nero 2016 Classic i Nero 2016 Platinum zapewniają pełną obsługę systemu Windows® 10 i wprowadzają ponad 20 nowych, wspaniałych funkcji związanych z przesyłaniem strumieniowym multimediów oraz integracją smartfonów, tabletów i telewizorów Smart TV, a także automatyczną optymalizację jakości obrazu i dźwięku, wraz z licznymi usprawnieniami dotyczącymi obsługi i zwiększeniem wydajności programu.

„Nero 2016 uwzględnia dzisiejsze wymagające środowisko cyfrowych multimediów i zmiany w preferencjach użytkowników, oferując najwyższy stopień łączności pomiędzy komputerami, urządzeniami przenośnymi i telewizorami Smart TV” — mówi Jürgen Kurz, Dyrektor generalny Nero AG. „Konsumpcja multimediów mobilnych, przesyłanie strumieniowe i gwałtowny przyrost obrazów i filmów wideo w ultrawysokiej rozdzielczości odgrywają olbrzymią rolę w cyfrowym życiu naszych klientów. Często zmagają się oni z koniecznością zarządzania tysiącami zdjęć, klipów wideo i plików muzycznych z zachowaniem możliwości korzystania z nich na wszystkich możliwych urządzeniach. Nero 2016 zaprowadza porządek w tym chaosie — szybko i z łatwością!”

Wprowadzono znaczące usprawnienia dotyczące przesyłania strumieniowego z i do dowolnych urządzeń z obsługą DLNA/UPnP, oferując zupełnie nowe sposoby czerpania radości z multimediów cyfrowych. Oto tylko jeden przykład tego, w jaki sposób zestawy Nero 2016 zapewniają idealne wsparcie programowe, które sprosta dzisiejszym wyzwaniom dotyczącym cyfrowych multimediów.

Nowa aplikacja: Nero Streaming Player łączy smartfony, tablety, telewizory Smart TV i komputery osobiste

Nero Streaming Player to nowa, łatwa w użyciu aplikacja odtwarzacza na smartfony i tablety, która umożliwia odtwarzanie pokazów slajdów, plików wideo i muzyki z urządzeń przenośnych bezpośrednio na telewizorze Smart TV w Twoim salonie. Jednocześnie działa jak pilot, przeglądarka i urządzenie odtwarzające do serwera multimedialnego Nero MediaHome. Przeglądana treść może być następnie przesyłana bezpośrednio do telewizora Smart TV. Ta nowa aplikacja działająca w systemie iOS i Android łączy tym samym wszechstronną funkcjonalność serwera multimedialnego opartego na komputerze osobistym z wygodą przeglądania na urządzeniach przenośnych oraz pierwszorzędną jakością obrazu zapewnianą przez duże telewizory Smart TV.

Nero 2016 Classic — cyfrowy pomocnik na każdą okazję

Nero 2016 Classic to kompleksowe rozwiązanie do obsługi multimediów, zapewniające sprawdzoną jakość i funkcjonalność. Nowa funkcja podglądu edycji filmu wideo w jakości Full HD z możliwością zastosowania drugiego monitora jako ekranu podglądu sprawia, że obróbka cyfrowa oferuje niespotykane dotąd wrażenia.

Może się to wydawać zaskakujące, ale ponad 25 procent płyt wypalanych za pomocą oprogramowania Nero to nadal płyty audio CD. Nowa wersja Nero Classic umożliwia teraz bezpośrednie importowanie teledysków i nagrań radiowych w postaci plików audio z automatyczną normalizacją i optymalizacją jakości dźwięku. Co więcej, poprawki dotyczące wsparcia sprzętowego dla operacji zgrywania i konwertowania plików wideo oraz audio połączono z opcją obsługi najnowszych i najpopularniejszych urządzeń przenośnych, które można wygodnie wybrać z listy bez martwienia się o formaty i ustawienia. Gwarantuje to najlepszą jakość multimediów na każdym urządzeniu podczas odtwarzania, przesyłania strumieniowego, edycji czy udostępniania.

Nero 2016 Platinum — cyfrowy pomocnik z górnej półki

Nero 2016 Platinum oferuje jeszcze więcej ulepszeń i usprawnień. Uzupełniając wszystkie funkcje zestawu Nero 2016 Classic, Nero 2016 Platinum obejmuje dodatkowe, ekskluzywne funkcjonalności dla wymagających adeptów cyfrowego stylu życia. Niedawno dodany rejestrator muzyki „stashimi” umożliwia utworzenie osobistej kolekcji muzyki całkowicie za darmo, korzystając z funkcji listy życzeń, aby odnaleźć i nagrać pliki MP3 z ponad 100 000 internetowych stacji radiowych. Użytkownicy telewizorów, komputerów, smartfonów i kamer wideo obsługujących technologię 4K i UHD skorzystają również na zintegrowanej obsłudze rozdzielczości 4K, zyskując najwyższą jakość na każdym poziomie. Edycja wideo, pokazy slajdów i odtwarzanie materiałów — a wszystko to w rozdzielczości 4K: oto niezwykłe wrażenia w Twoim salonie. Co więcej, setki profesjonalnych efektów wideo oraz szablony projektowe i szablony menu na każdą okazję sprawiają, że wersja Platinum to doskonała inwestycja.

 

Nowe, dodatkowe funkcje w Nero 2016:

-       Łatwe uruchamianie oraz przegląd aplikacji dzięki nowemu, skalowalnemu rozwiązaniu Nero Launcher

-       Twórz i drukuj profesjonalnie zaprojektowane okładki płyt, wkładki i etykiety dzięki zintegrowanemu programowi Nero CoverDesigner z mnóstwem nowych szablonów projektowych i szablonów wydruku

-       Serwer Nero MediaHome zapewnia indywidualną bibliotekę multimediów, którą możesz zabrać ze sobą; bezproblemowy transfer kolekcji multimediów wraz ze wszystkimi metadanymi, danymi rozpoznawania twarzy i geotagami do nowo zainstalowanych komputerów osobistych

 

Kolekcja aplikacji mobilnych
Liczne aplikacje działające w systemie iOS i Android otwierają dodatkowe możliwości ekscytującej zabawy z Nero 2016.

-       Nowość! Nero Streaming Player: przesyła multimedia strumieniowo z i do smartfona czy tabletu

-       Nero AirBurn: wypala pliki ze smartfona lub tabletu bezpośrednio na komputerze poprzez sieć Wi-Fi

-       Aplikacje Nero Manual: fachowe porady dotyczące obsługi produktów Nero na komputery osobiste

-       Nero MediaHome WiFi Sync: przenosi multimedia pomiędzy komputerem osobistym a urządzeniami przenośnymi poprzez sieć Wi-Fi

 

Wybór rozwiązań oferujących pełne spektrum możliwości lub samodzielny pakiet funkcji

Zestaw Nero 2016 Classic jest dostępny u autoryzowanych partnerów sprzedażowych firmy Nero lub bezpośrednio w sklepie online Nero (www.nero.com) w sugerowanej cenie detalicznej (SRP) 329,99 zl, a Nero 2016 Platinum — 399,99 zl (SRP). Właściciele poprzednich wersji Nero mogą również dokonać aktualizacji oprogramowania po specjalnej cenie. Nero oferuje dopasowane i objęte rabatem programy licencyjne przygotowane z myślą o spełnieniu potrzeb przedsiębiorstw, placówek edukacyjnych i agencji rządowych na całym świecie.

Zestaw Nero 2016 składa się z wypróbowanych, samodzielnych rozwiązań takich jak Nero Burning ROM 2016 (oprogramowanie do wypalania; SRP 199,99 zl), Nero Recode 2016 (rozwiązanie do konwertowania i zgrywania wideo; SRP 159,99 zl) oraz Nero MediaHome 2016 Unlimited (rozwiązanie do zarządzania plikami multimedialnymi i serwer multimedialny; SRP 159,99 zl), które zostały również zaktualizowane o nowe funkcje i które można zakupić oddzielnie w trybie online. Uzupełniając kompleksową obsługę wideo w rozdzielczości 4K oraz pełny zestaw funkcji Nero Video 2016 (narzędzie do edycji wideo; SRP 199,99 zl), Nero 2016 Platinum obejmuje również nieograniczoną, pełną licencję na nowe oprogramowanie do wyszukiwania i nagrywania muzyki stashimi (SRP 59,99 zl) opracowane przez firmę o tej samej nazwie.

Wszystkie aplikacje mobilne można pobrać za darmo z serwisów App StoreSM oraz Google Play™.

Aby uzyskać więcej informacji i pobrać darmową, 15-dniową wersję próbną, odwiedź witrynę www.nero.com.


O firmie Nero

Firma Nero tworzy oprogramowanie, które pomaga klientom na całym świecie po prostu cieszyć się plikami wideo, zdjęciami i muzyką. Firma Nero jest producentem popularnego oprogramowania do obsługi multimediów, obejmującego wszechstronne aplikacje do zarządzania multimediami, odtwarzania, edycji i konwertowania plików wideo, synchronizacji zawartości urządzeń oraz nagrywania płyt. Nero BackItUp oferuje innowacyjne i łatwe w użyciu rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych na komputerach osobistych i urządzeniach przenośnych. Nero TuneItUp to wszechstronne i przyjazne dla użytkownika narzędzie do oczyszczania komputerów osobistych, dzięki któremu komputery działają szybciej, a sterowniki i oprogramowanie pozostają aktualne. Firma Nero posiada placówki w Karlsruhe w Niemczech, w Glendale w Kalifornii (Stany Zjednoczone), w Jokohamie w Japonii oraz w Hangzhou w Chinach. Dowiedz się więcej pod adresem www.nero.com.

Nero oraz nazwy produktów Nero są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Nero AG. Inne nazwy produktów i marek mogą być znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi ich właścicieli, co nie jest równoznaczne z powiązaniem, sponsorowaniem lub promowaniem przez ich właścicieli. © 2015 Nero AG. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Microsoft oraz Windows są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

 

Kontakt dla prasy:
Nero AG
Eduardo Vento
Rüppurrer Str. 1a
76137 Karlsruhe
E-Mail: [email protected]
www.nero.com

 


2015_09_21_Press_Release_Nero_2016_PLK.pdf